LAR2E681MELB30
MFR.Part #
LAR2E681MELB30
JLCPCB Part #
C1582321
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 1.7A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 250V 30mm 30mm 680uF ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS