UPM1H471MHD6
MFR.Part #
UPM1H471MHD6
JLCPCB Part #
C5111746
Package
Plugin,D18xL15mm
Description
-55℃~+105℃ 1.17A@120Hz 15mm 18mm 470uF 5000hrs@105℃ 50V 7.5mm ±20% 插件,D18xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS