UVR1V331MPD1TD
MFR.Part #
UVR1V331MPD1TD
JLCPCB Part #
C1579396
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 330uF 35V 490mA@120Hz 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS