UPM1E681MPD
MFR.Part #
UPM1E681MPD
JLCPCB Part #
C1588004
Package
Plugin,D10xL31.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1.42A@10kHz 10mm 25V 31.5mm 5000hrs@105℃ 5mm 680uF ±20% Plugin,D10xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS