LQR2W472MSEG
MFR.Part #
LQR2W472MSEG
JLCPCB Part #
C1587985
Package
Bolt,63.5x170mm
Description
-25℃~+85℃ 23.1A@10kHz 28.6mm 450V 4700uF 63.5mm ±20% 螺栓,63.5x170mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS