UPV1E121MGD1TD
MFR.Part #
UPV1E121MGD1TD
JLCPCB Part #
C1584131
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 120uF 25V 3.5mm 340mΩ 5000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS