UPM1A222MHD6
MFR.Part #
UPM1A222MHD6
JLCPCB Part #
C1581406
Package
Plugin,D18xL15mm
Description
-55℃~+105℃ 1.44A@120Hz 10V 15mm 18mm 2200uF 39mΩ 5000hrs@105℃ 7.5mm ±20% 插件,D18xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS