LNY2W332MSEFBN
MFR.Part #
LNY2W332MSEFBN
JLCPCB Part #
C1618950
Package
Bolt,D51xL173mm
Description
-40℃~+85℃ 15.54A@10kHz 173mm 2000hrs@85℃ 22mm 3300uF 450V 51mm ±20% 螺栓,D51xL173mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS