LNY2G122MSEF
MFR.Part #
LNY2G122MSEF
JLCPCB Part #
C1587147
Package
Bolt,D51xL65mm
Description
-40℃~+85℃ 1200uF 2000hrs@85℃ 22mm 400V 51mm 65mm 7.1A@120Hz ±20% 螺栓,D51xL65mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS