UVZ1V220MDD1TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UVZ1V220MDD1TD
JLCPCB Part #
C1580682
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 2.5mm 22uF 35V 5mm 61mA@120Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS