UPJ1K560MPD6
MFR.Part #
UPJ1K560MPD6
JLCPCB Part #
C5111637
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 16mm 202mA@120Hz 5000hrs@105℃ 56uF 5mm 80V ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS