UPJ1K220MED1TA
MFR.Part #
UPJ1K220MED1TA
JLCPCB Part #
C1592637
Package
Plugin,D6.3xL15mm
Description
-55℃~+105℃ 15mm 2.5mm 2000hrs@105℃ 22uF 6.3mm 71mA@120Hz 80V ±20% Plugin,D6.3xL15mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS