URZ1H470MDD1TD
MFR.Part #
URZ1H470MDD1TD
JLCPCB Part #
C1588718
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 100mA@120Hz 2.5mm 47uF 50V 6.3mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS