UPJ1H271MHD6
MFR.Part #
UPJ1H271MHD6
JLCPCB Part #
C1597617
Package
Plugin,D16xL15mm
Description
-55℃~+105℃ 15mm 16mm 270uF 5000hrs@105℃ 50V 7.5mm 840mA@120Hz 91mΩ ±20% 插件,D16xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS