LNX2G682MSEHBB
MFR.Part #
LNX2G682MSEHBB
JLCPCB Part #
C1619112
Package
Bolt,D76.2xL173mm
Description
-25℃~+85℃ 173mm 20000hrs@85℃ 23.38A@10kHz 31.8mm 400V 6800uF 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL173mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS