LNT2C472MSEB
MFR.Part #
LNT2C472MSEB
JLCPCB Part #
C1614516
Package
Bolt,D30xL103mm
Description
-25℃~+105℃ 103mm 160V 2000hrs@105℃ 22mm 30mm 4.5A@120Hz 4700uF ±20% 螺栓,D30xL103mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS