UMF1V6R8MDD1TP
MFR.Part #
UMF1V6R8MDD1TP
JLCPCB Part #
C1584503
Description
-55℃~+105℃ 1.5mm 1000hrs@105℃ 35V 4mm 6.8uF ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS