UMF1E6R8MDD1TP
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UMF1E6R8MDD1TP
JLCPCB Part #
C1580850
Package
Plugin,D4xL6mm
Description
-55℃~+105℃ 1.5mm 1000hrs@105℃ 25V 25mA@120Hz 4mm 6.8uF 6mm ±20% 插件,D4xL6mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS