UVY2C220MPD
MFR.Part #
UVY2C220MPD
JLCPCB Part #
C1595050
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10mm 12.5mm 160V 22uF 5mm 92mA@120Hz ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS