UVP1E470MED1TD
MFR.Part #
UVP1E470MED1TD
JLCPCB Part #
C1664782
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 2.5mm 2000hrs@85℃ 25V 47uF 6.3mm 95mA@120Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS