UMF1E150MDD1TP
MFR.Part #
UMF1E150MDD1TP
JLCPCB Part #
C1584314
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 115mA@100kHz 15uF 2.5mm 25V 6.3mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS