LGN2W181MELZ45
MFR.Part #
LGN2W181MELZ45
JLCPCB Part #
C3723570
Package
Plugin,D22xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 180uF 22mm 3000hrs@105℃ 450V 45mm 870mA@120Hz ±20% 插件,D22xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS