LKG1E272MESYBK
MFR.Part #
LKG1E272MESYBK
JLCPCB Part #
C3723136
Package
Plugin,D20xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 1.7A@120Hz 1000hrs@85℃ 10mm 20mm 25V 2700uF 30mm ±20% Plugin,D20xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS