UMF0J101MDD1TE
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UMF0J101MDD1TE
JLCPCB Part #
C1597274
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 100uF 115mA@100kHz 2.5mm 6.3V 6.3mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS