UCA2C680MHD6
MFR.Part #
UCA2C680MHD6
JLCPCB Part #
C1598845
Package
Plugin,D16xL20mm
Description
-25℃~+105℃ 12000hrs@105℃ 160V 16mm 20mm 485mA@120Hz 68uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS