UPH2W820MHD
MFR.Part #
UPH2W820MHD
JLCPCB Part #
C1581398
Package
Plugin
Description
-25℃~+105℃ 16mm 2000hrs@105℃ 450V 640mA@120Hz 7.5mm 82uF ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS