UTT0J221MDD1TD
MFR.Part #
UTT0J221MDD1TD
JLCPCB Part #
C1582760
Description
-40℃~+105℃ 1.1Ω 2.5mm 220uF 5000hrs@105℃ 6.3V 6.3mm 97.8mA@120Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS