LKG1V122MESZBK
MFR.Part #
LKG1V122MESZBK
JLCPCB Part #
C1600896
Package
Plugin,D22xL20mm
Description
-40℃~+85℃ 1.3A@120Hz 1000hrs@85℃ 10mm 1200uF 20mm 22mm 35V ±20% 插件,D22xL20mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS