ULH2D100MNL1GS
MFR.Part #
ULH2D100MNL1GS
JLCPCB Part #
C2163694
Package
SMD,D8xL10mm
Description
-40℃~+125℃ 10uF 200V 4000hrs@125℃ 45mA@120Hz ±20% SMD,D8xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS