EMZA100ADA331MHA0G
MFR.Part #
EMZA100ADA331MHA0G
JLCPCB Part #
C2164364
Package
SMD,D8xL10mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 10mm 2000hrs@105℃ 330uF 600mA@100kHz 8mm ±20% SMD,D8xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS