UPW2A102MHD
MFR.Part #
UPW2A102MHD
JLCPCB Part #
C525616
Package
Plugin,D18xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 100V 18mm 40mm ±20% 插件,D18xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS