ULD1H2R2MDD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
ULD1H2R2MDD
JLCPCB Part #
C1592587
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-25℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 11mm 14.7mA@120Hz 2.2uF 2mm 50V 5mm ±20% Plugin,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS