LGW2W331MELB45
MFR.Part #
LGW2W331MELB45
JLCPCB Part #
C729629
Package
Plugin,D30xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.2A@120Hz 3000hrs@105℃ 30mm 330uF 450V 45mm ±20% 插件,D30xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS