UPW0J270MDD1TE
MFR.Part #
UPW0J270MDD1TE
JLCPCB Part #
C1592368
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1.5mm 2000hrs@105℃ 27uF 4mm 6.3V 65mA@100kHz ±20% Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS