UPA1E331MPD1TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UPA1E331MPD1TD
JLCPCB Part #
C1584163
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-55℃~+105℃ 11.5mm 25V 3.5mm 3000hrs@105℃ 330uF 409.5mA@120Hz 8mm 90mΩ ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS