ULD1H220MDD1TD
MFR.Part #
ULD1H220MDD1TD
JLCPCB Part #
C5111409
Package
Plugin,D5xL12.5mm
Description
-25℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 12.5mm 2.5mm 22uF 50V 5mm 74.25mA@120Hz ±20% Plugin,D5xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS