UCS2W330MND9
MFR.Part #
UCS2W330MND9
JLCPCB Part #
C1586362
Package
Plugin,D10xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10mm 33uF 360mA@120Hz 40mm 450V 5mm ±20% 插件,D10xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS