UCS2E151MHD1TN
MFR.Part #
UCS2E151MHD1TN
JLCPCB Part #
C1589597
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1.94A@100kHz 10000hrs@105℃ 150uF 18mm 250V 7.5mm ±20% Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS