UPJ1V151MPD
MFR.Part #
UPJ1V151MPD
JLCPCB Part #
C1585283
Package
Plugin,D8xL15mm
Description
-55℃~+105℃ 150uF 15mm 180mΩ 3.5mm 3000hrs@105℃ 35V 415mA@120Hz 8mm ±20% 插件,D8xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS