UKL1J220KPD1TD
MFR.Part #
UKL1J220KPD1TD
JLCPCB Part #
C1595090
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 115mA@120Hz 2000hrs@85℃ 22uF 3.5mm 63V 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS