UHE1C272MHD6
MFR.Part #
UHE1C272MHD6
JLCPCB Part #
C1584643
Package
Plugin,D16xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 16V 16mm 2.53A@100kHz 20mm 2700uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS