LKG1K102MESZCK
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LKG1K102MESZCK
JLCPCB Part #
C1605542
Package
Plugin,D22xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 1000uF 10mm 2.6A@120Hz 22mm 50mm 80V ±20% 插件,D22xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS