UKL2A220KPD1TD
MFR.Part #
UKL2A220KPD1TD
JLCPCB Part #
C1596190
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 100V 10mm 136mA@120Hz 2000hrs@85℃ 22uF 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS