UKL1E680MPDANATA
MFR.Part #
UKL1E680MPDANATA
JLCPCB Part #
C1669538
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 230mA@120Hz 25V 3.5mm 68uF 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS