UKL1E680MPDANATD
MFR.Part #
UKL1E680MPDANATD
JLCPCB Part #
C5111200
Package
Plugin,D8xL12.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 12.5mm 230mA@120Hz 25V 3.5mm 68uF 8mm ±20% Plugin,D8xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS