MAL214835681E3
MFR.Part #
MAL214835681E3
JLCPCB Part #
C1596601
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 10mm 16V 2000hrs@105℃ 240mΩ 450mA@100Hz 5mm 680uF ±20% Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS