UKL1C471MPD1TD
MFR.Part #
UKL1C471MPD1TD
JLCPCB Part #
C1651204
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 16V 2000hrs@85℃ 20mm 470uF 550mA@120Hz 5mm ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS