UBT1H330MPD
MFR.Part #
UBT1H330MPD
JLCPCB Part #
C1581170
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-40℃~+125℃ 11.5mm 2000hrs@125℃ 3.5mm 300mA@100kHz 33uF 50V 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS