UPW1H2R2MDD1TA
MFR.Part #
UPW1H2R2MDD1TA
JLCPCB Part #
C1592333
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 11mm 16.5mA@120Hz 2.2uF 2000hrs@105℃ 3Ω 50V 5mm 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS