UMV1H4R7MFD
MFR.Part #
UMV1H4R7MFD
JLCPCB Part #
C1581452
Description
-40℃~+105℃ 28.5mA@10kHz 2mm 4.7uF 5000hrs@105℃ 50V 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS